17 Sie

Jak zacząłem grać?

Gry hazardowe to jeden z najciekawszych, a przy tym korzystnych finansowo sposobów spędzania wolnego czasu. Osobiście odkryłem to 3 lata temu, kiedy zainspirowany biografią słynnego amerykańskiego hazardzisty, który zbił majątek na Texas Hold’em, postanowiłem sam spróbować swoich sił w hazardzie.

Kiedy zaczynałem swoją przygodę z hazardem szukałem informacji na blogach internetowych i w książkach takich jak „Mindful of Tricks” Tylera Nalsa, „Super System” Doyle’a Brunsona i „Winning Low Limit Hold’em” Lee Jonesa. W ten sposób przyswoiłem reguły gry w keno, blackjacka, one-armed bandit i pozostałe gry hazardowe. Następnie postanowiłem przetestować swoje umiejętności grając za wirtualne pieniądze na koncie demo w eXbinoG. Odkryłem wtedy, że nieźle sobie radzę w blackjacku i bakaracie, do dziś najbardziej lubię te gry.

W tej chwili gram już na realne pieniądze, niemniej staram się robić to rozsądnie. Zazwyczaj ustalam konkretny czas do przeznaczenia na grę i staram się go nie przekraczać. Przykładowo w bakarata gram zawsze w środę po pracy i nigdy nie poświęcam na ten cel więcej niż 300 PLN, nawet gdy świetnie mi idzie. Moja najwyższa jak dotąd wygrana w kasynie to 20 500 zł – to jak na razie mój najlepszy wynik w Texas Hold’em. W blackjacku udało mi się za to przegrać aż 5 tysięcy zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *