3 Lut

Nie zagramy w pokera w kasynie pod Giewontem

Tradycyjne kasyna to w Polsce rzecz niemal niespotykana, ponieważ koncesja na otworzenie takiego przybytku nie jest łatwa do zdobycia. Na dzień dzisiejszy na terenie naszego kraju działa jedynie czterdzieści koncesjonowanych kasyn. Wszystkie znajdują się w miastach o dużym zaludnieniu takich jak Sopot, Lublin, Kraków, Toruń czy stolica. Jakiś czas temu o własne naziemne kasyno walczyło także Zakopane.

Podhale to region, który każdego roku przyciąga niezliczoną liczbę wczasowiczów kochających Tatry. Dla tamtejszego kasyna byłaby to więc żyła złota. Nic zatem dziwnego, że o pozwolenie na otwarcie kasyna w tym miejscu walczyło już kilku inwestorów, w tym między innymi centrum handlowe i hotel, a ostatnio też jeden ze współwłaścicieli nowo powstającego hotelu na Krupówkach. Niestety żadnemu z nich MF nie wydało pozwolenia. Nie będziemy więc mieli możliwości zagrać pod Giewontem.

Całe szczęście kasyna online nie mają takich problemów, ponieważ wiele z nich świadczy usługi za granicą, z krajów, w których koncesję o wiele łatwiej uzyskać, chociażby na Cyprze czy w Walii. Dlatego, jeśli lubisz automaty do gry lub masz ochotę zagrać na pieniądze w pokera, masz możliwość zrobić to przez internet. Kasyna online zapraszają w swoje progi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *