14 Lut

Retro Reels – klasyka wśród gier slotowych

Jeżeli lubisz automaty do gry, ale masz już serdecznie dość dziwnych, egzotycznych rozgrywek typu Belissimo, Bush Telegraph, Leagues of Fortune czy The Bermuda Mysteries, gdzie miejsce zwykłych symboli zastępują czarodzieje, samochody, hieroglify i inne wynalazki, Retro Reels na pewno przypadnie ci do gustu. To nowy, nieskomplikowany automat imitujący klasyczne automaty one-armed bandit, które kilka dekad temu stały prawie w każdym barze.

Retro Reels to bez wątpienia wielka gratka nie tylko dla osób, które z nostalgią wspominają stare, dobre lata osiemdziesiąte oraz tych, którym z jakiegoś powodu nie po drodze z nowoczesnymi internetowymi slotami, ale również dla tych, którzy preferują elegancję i prostotę. W Retro Reels mamy 5 bębnów i dwadzieścia linii wygrywających, a symbole na bębnach to popularne owoce (czereśnie, cytryny itp.), siódemki i dolary. Najbardziej korzystna jest kombinacja pięciu symboli dolara, chociaż wysoką nagrodę wygramy również, kiedy uda nam się wylosować niebieskie lub czerwone siódemki. Wersja podstawowa tego slotu nie oferuje bonusowej funkcji gamble. Ale jeśli ci na niej zależy, możesz ją znaleźć w jednej z bardziej zaawansowanych odmian tej gry: Extreme Heat.

Slot Retro Reels zadebiutował na rynku niedawno, kilka tygodni temu, w związku z tym jeszcze niewiele kasyn podsiada go w swojej ofercie, ale jeśli masz ochotę spróbować w nim swojego szczęścia, zapraszamy tutaj: https://admiralspot.com/pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *