28 Sie

Gra w Eurojackpot krok po kroku

Eurojackpot to europejska loteria liczbowa, której sława sięga jednak znacznie dalej niż kontynent europejski. Dostępna na całym świecie w Internecie, umożliwia niemal każdemu walkę o miliony euro. Kiedyś, aby zagrać w Eurojackpot, konieczna była wycieczka zagraniczna do jednego z krajów Europy, gdzie odbywała się stacjonarna sprzedaż losów. Dziś wystarczy tablet czy smartfon z dostępem do Internetu – to wszak jeden ze znaków naszych czasów. Okazuje się, że poza znacznym ułatwieniem życia codziennego, Internet pozwala na wzbogacenie się bez wychodzenia z domu.

Aby wziąć udział w loterii Eurojackpot, konieczne jest założenie konta klienta na stronie zapewniającej dostęp do loterii online. Gracz podać musi jedynie te dane osobowe, które konieczne są odbioru wygranej. Każdy może oczywiście liczyć na ochronę danych osobowych i brak wykorzystania ich do innych celów. Kolejnym krokiem jest zakup losów oraz wytypowanie odpowiedniej ilości liczb. Loteria Eurojackpot (dostępna pod adresem: https://lottopark.com/pl/graj/eurojackpot/) wymaga skreślenia pięciu numerów głównych z puli 50 liczb oraz dwóch dodatkowych Euronumerów z puli od 1 do 10. Do zdobycia wygranej I stopnia konieczne jest trafne wytypowanie wszystkich siedmiu numerów, zaś inne konfiguracje liczb zapewniają zdobycie jednej z wygranych niższego stopnia. W sumie do zdobycia jest 12 kategorii wygranej. Liczby lotto skreślać można samodzielnie, wybierając liczby wedle dowolnego klucza lub grając na chybił trafił. Loteria Eurojackpot zapewnia ponadto możliwość gry systemowej, w której gracz może skreślić więcej numerów na kuponie – maksymalnie 16 liczb głównych oraz 2 numery dodatkowe. Wtedy system automatycznie wygeneruje wszystkie możliwe zakłady, a duża ilość zakładów to większa szansa na wygraną.

Jakie są wygrane w Eurojackpot? Gwarantowana wygrana I stopnia wynosi 10 milionów euro, zaś największa dotychczasowa kumulacja wyniosła aż 90 milionów euro! Największe wygrane w loterii Eurojackpot wyniosły od kilkunastu do kilkudziesięciu milionów euro. Prawdopodobieństwo trafienia głównej wygranej jest – w porównaniu z innymi loteriami europejskimi – całkiem spore, zatem naprawdę warto zagrać w tę loterię i zdobyć miliony euro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *